ANASAYFA        I        KLİNİĞİMİZ      I        DİŞ SAĞLIĞI & HASTALIKLAR        I        İLETİŞİM
 
 
  Estetik Diş Hekimliği...

Günümüz toplumlarında yaşayan bireylerin estetik görünüşe verdikleri önem hemen hemen birinci sıraya çıkmıştır. Modern diş doktorları bu konuyu göz ardı ederek çalışamazlar. İnsanların kendilerini daha iyi görmek istemeleri ergenlikle birlikte başlar ve hayatlarının sonuna kadar devam eder. Bu kadar uzun bir dönemi görüntünüzden sıkıntı duyarak geçirmek zorunda değilsiniz. Modern teknolojik cihazlar  ile donatılmış kliniğimde her türlü yeni tedavi teknikleri uygulanmaktadır.

Estetik diş hekimliği konusunu  aşağıdaki bölümlerde incelemek doğru olacaktır.

 

Gülüş Tasarımı

 

 

 

 

Her insanın yüz hatlarına uygun gülüşü farklıdır. Bundan dolayı “gülüş tasarımı” bireylere yönelik düşünülmektedir. Dişlerinizin boyu, hatları, dizilişleri ve çizgileri yüz hatlarınıza göre tasarlanarak yapılandırılır. Diş etlerinizin görünürlüğü ve yapısı da bu planlamaya dahil edilir. Bunun için kliniğimizde daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Beyaz Estetik

 

 

 

Günümüzdeki tüm araştırmalar doğal dişlere ne kadar az dokunarak tedavi üretebiliriz konusuna yönlenmiştir.
Laminate kaplamalar
Full Empress kaplamalar
Zirkonyum kaplamalar
Ve klasik metal destekli kaplamalar.
Bütün bu alternatifler hastalara estetik ve fonksiyonlarının geri kazandırılması için üretilmiştir.

 

Kırmızı Estetik

 

 

 

 

 

Gülüşünüz ve estetik görüntünüzü tamamlayan bir önemli dokuda diş etlerinizdir. Estetik amaçlı olduğu kadar sağlığınız açısından da oldukça önemlidir. Operasyonlarda dikkate alınıp gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra kaplamalar için ölçüler alınmalıdır.

 
© 2011 Dr. Cem EROL Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, tüm hakları saklıdır.